Duo Smart CO – grupy pompowe z rozdzielaczem

previous arrow
next arrow
Slider

 

grupy pompowe z rozdzielaczem

Jak zachować porządek i estetykę w kotłowni? Z pomocą przychodzi Duo Smart CO – grupy pompowe z rozdzielaczem firmy Makroterm.

Grupy pompowe z rozdzielaczem – funkcjonalność układu

Zestaw Duo Smart CO obsługuje dwa obiegi grzewcze – do ogrzewania grzejnikowego (grupa pompowa Smart CO 90 bez układu mieszającego) oraz do ogrzewania podłogowego (grupa pompowa Smart CO 90 ZM z zaworem mieszającym). Obie grupy pompowe spina i jednocześnie porządkuje przepływy rozdzielacz Smart CO 90.

t-smart-co160Grupy pompowe z rozdzielaczem współpracują ze zbiornikiem hybrydowym Combo Smart CO oraz sterownikiem T-Smart CO, pozwalającym na zdalną – przez internet – kontrolę nad funkcjonowaniem instalacji.

system-smart160Komponenty te tworzą domowy węzeł cieplny, będący podstawą systemu ogrzewania Smart CO. Rozwiązanie to pozwala zarówno przekazywać ciepło na obiegi grzewcze: grzejnikowy oraz ogrzewanie podłogowe, jak i odbierać ciepło z różnych źródeł ciepła, takich jak pompy ciepła(Split i Monoblok), kotły gazowe, elektryczne, olejowe, kominki, kotły stałopalne czy kolektory słoneczne. Dodatkowo węzeł cieplny Smart CO zapewnia świeżą ciepłą wodę użytkową.

 

 

 

Duo Smart CO – kompaktowe wymiary

Grupy pompowe z rozdzielaczem Duo Smart CO są bardzo korzystnym rozwiązaniem ze względu na wymiary całego zestawu. Razem z uchwytami mocującymi zajmują na szerokość zaledwie 450 mm . Pozwala to na zaoszczędzenie miejsca w domowej kotłowni.

wymiarówka

Pobierz prezentację na temat Duo Smart CO

Duo Smart CO (pdf,1,5 MB)

Pobierz specyfikację Combo Smart CO, Duo Smart CO i T-Smart CO

Domowy węzeł Smart CO - specyfikacja (pdf, 0,6 MB)

Wyślij zapytanie

Podaj nam swoje dane kontaktowe

Telefon: *
E-mail(wymagane): *

Kopia wiadomości zostanie wysłana na ten adres.

Przekazując swoje dane wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych przez firmę Makroterm.