Kominki Poznań

kominki poznań

Jesteś zainteresowany wkładami kominkowymi Makroterm w Wielkopolsce? Kominki Poznań ułatwi Ci osiągnięcie celu. Poniżej wypisane są dane teleadresowe hurtowych dystrybutorów, którzy oferują kominki z płaszczem wodnym oraz inne produkty z portfolio Makroterm w Łodzi. Przedstawiony adres można wyszukać na mapie.

TOMEK hurtownie instalacyjne sp. z o.o. – Poznań

Dziadoszańska 10
61-248 Poznań
801 000 282

INSIDE

ul. Mścibora 8
61-062 Poznań
tel. 61 870 92 20

BIMs PLUS FHH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Wichrowa 28,
60-449 Poznań
tel. 61 8 498 100,
fax 61 8 498 222

Eko-Instal R. Chabowski Spółka Jawna

Obornicka 229
60-650 Poznań
(61) 842 98 40

Kominki Poznań – pozostali dystrybutorzy

Jeżeli po zapoznaniu się z powyższą listą nadal żaden adres nie spełnia oczekiwań, należy przesłać do naszej firmy wypełnione poniżej zapytanie bądź e-mail pod adresem makroterm@makroterm.com.pl, abyśmy mogli przesłać kompletną listę dystrybucyjną naszych produktów w Poznaniu oraz całej Wielkopolsce.

Wyślij zapytanie

Podaj nam swoje dane kontaktowe

Telefon: *
E-mail(wymagane): *

Kopia wiadomości zostanie wysłana na ten adres.

Przekazując swoje dane wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych przez firmę Makroterm. Na podany adres wyślemy żądany plik. W każdym momencie możesz wycofać swoją decyzję, odpowiadając na wiadomość e-mailową.

Administratorem danych osobowych jest „Makroterm” Agata i Krzysztof Wąchała Sp.j. z siedzibą w Krakowie. Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem makroterm@makroterm.com.pl. Pod tym adresem możesz również uzyskać informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.