Kominki rustykalne (tradycyjne)

Kominki rustykalne Makroterm – to połączenie tradycyjnego designu z nowoczesną technologią

Kominki rustykalne – aranżacje

[smartslider3 slider=16]

 

Turbokominek® to:

[smartslider3 slider=52]

 

Kominki rustykalne Makroterm – wyrożniki

płaszcz-wodny80Wyposażenie  w płaszcz wodny pozwala na podłączenie do projektowanej bądź istniejącej już instalacji grzewczej i, co za tym idzie, ogrzanie całej powierzchni mieszkalnej domu oraz ciepłej wody użytkowej.486
blokada-kotła80Blokowanie kotła przez zatrzymanie równoczesnej pracy urządzeń grzewczych pozwala na zoptymalizowanie kosztów energii. Regulacja dokonuje się z poziomu konfiguracji sterownika kominka.486
dystrybucja-powietrza80Specjalnie zaprojektowana dystrybucja powietrza, dzięki wytwarzanym kurtynom powietrza ogranicza osadzanie się nagaru na ścianach korpusu i szybie kominka.
wymiennik80Kominki rustykalne mają wbudowany wymiennik ciepła pozwala na podłączenie kominka do układu zamkniętego instalacji przy pracy płaszcza wodnego w układzie otwartym, bezciśnieniowym, zgodnie z wymogami prawnymi.

Elementy konstrukcyjne

Szuflada

System czystej szyby

System czystej szyby

Kominki rustykalne

Żeliwna rama

ceramika

Przekrój ceramiki

ceramika-powiększenie475

Komora wyłożona szamotem

Wybierz ramę i sprawdź wymiary, moc kominka i cennik

[smartslider3 slider=51]

Przegląd kominków Makroterm, wraz z cenami jest dostępny również na stronie www.e-makroterm.pl

kominki rustykalneWybierz sposób podłączenia do instalacji

 

Kominki rustykalne można podłączyć przez Integrator Smart CO (przepływowy zasobnik CWU i bufor ciepła, rozdzielacz obiegów grzewczych z dwoma grupami pompowymi).
Kominki rustykalne można też podłączyć przez Integrator SH – dedykowane urządzenie do łączenia źródeł i odbiorników ciepła (zarządza przepływami energii, rozdziela obiegi, pełni rolę sprzęgła hydraulicznego).
Podłączenie do instalacji w oparciu o rozwiązania Makroterm (Integrator/Combo) to:
[smartslider3 slider=33]

 

Wyślij zapytanie

[formularz tytul=”Ze strony kominki rustykalne(tradycyjne)”]

Kominki rustykalne – podsumowanie

Kominki rustykalne Makroterm to przede wszystkim niepowtarzalny rustykalny styl i ekonomiczne ogrzewanie domu. Przez zastosowanie płaszcza wodnego kominki rustykalne Makroterm są w stanie ogrzać dom oraz wodę użytkową. Tradycyjny design oraz innowacja i bezpieczeństwo rozwiązań Makroterm – to cechy, których nie sposób pominąć przy wyborze kominka w rustykalnym stylu.