SIEDZIBA FIRMY

„MAKROTERM”, Agata i Krzysztof Wąchała – Spółka Jawna
ul. Pasternik 76, 31-354 Kraków
NIP 736 10 09 776, REGON 490612605

SALON FIRMOWY – Kraków

ul. Pasternik 76, 31-354 Kraków
Otwarty od pn-pt 8.00-16.00
makroterm@makroterm.eu

mapka Kraków

DZIAŁ HANDLOWY:
tel. kom. +48 603 979 263
e-mail: bok@makroterm.eu

DZIAŁ TECHNICZNY:
tel. kom. +48 603 979 262 
e-mail: techniczny@makroterm.eu

SERWIS:
e-mail: serwis@makroterm.eu

ZAKŁAD PRODUKCYJNY:
Siedliska 57 k/Krakowa, 32-104 Koniusza

 

Masz pytania dotyczące naszych rozwiązań seryjnych, produkcji na zamówienie, systemów czy usług? Wyślij zapytanie. Ponadto doradzimy również w kwestii doboru i podłączenia urządzeń. Dobierzemy odpowiednią automatykę i zaproponujemy schematy podłączeniowe. Doradzimy także w zakresie podniesienia efektywności cieplnej i optymalizacji zużycia energii.

Wyślij zapytanie

Podaj nam swoje dane kontaktowe

Telefon: *
E-mail(wymagane): *

Kopia wiadomości zostanie wysłana na ten adres.

Przekazując swoje dane wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych przez firmę Makroterm. Na podany adres wyślemy żądany plik. W każdym momencie możesz wycofać swoją decyzję, odpowiadając na wiadomość e-mailową.

Administratorem danych osobowych jest „Makroterm” Agata i Krzysztof Wąchała Sp.j. z siedzibą w Krakowie. Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem makroterm@makroterm.com.pl. Pod tym adresem możesz również uzyskać informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.