Nowoczesna domowa kotłownia CO

Kotłownia CO może efektywnie funkcjonować w Twoim domu dzięki rozwiązaniom Makroterm. Oferujemy produkty integrujące instalację (Integrator Smart CO / sam bak ciepła Combo Smart CO / pierwsza generacja Integratora) urządzenia wykonawcze do zarządzania przepływami i obiegami (rozdzielacze Smart CO, sprzęgło hydrauliczne Solid, zestawy grup pompowych Smart CO + rozdzielacz), urządzenia do zabezpieczenia kominków / kotłów stałopalnych (naczynie zwbiorcze, zbiornik WNW), zbiorniki z wymiennikami ciepła (Connect, WNW, Combo Smart CO), zbiorniki zapewniające CWU (Combo Smart CO).

Domowa kotłownia CO z urządzeniami Makroterm – katalog do pobrania

kotłownia CO

Jest już dostępna nowa wersja katalogu produktów dedykowanych do domowych kotłowni CO. Wśród nich przedstawienie linii Smart CO, Turbokominków Premium, Turbosolarów, czy też rozwiązań do zabezpieczenia i integracji instalacji grzewczych i zarządzania przepływami. Więcej informacji na stronie.

 

Image is not available

bezpieczeństwo
energetyczne

efektywność
działania

Image is not available
Image is not available

ekonomiczność
użytkowania

Image is not available

troska o środowisko:
wykorzystanie OZE

Integracja wielomedialnego systemu grzewczego
Integrator Smart CO

Duo

Korzyści z wdrożenia Integratora Smart CO

Combo
https://www.makroterm.pl/sterowniki/sterownik-t-smart-co/
Slider

Pobierz prezentację na temat Integratora Smart CO (PDF 1,3 MB) 
Integrator Smart CO
patent Makroterm
patent Makroterm
patent Makroterm

urzadzenia wykonawcze / grupy pompowe:

Rozdzielacze
Combo
Connect
WNW
sprzęgło

zabezpieczenie kominków / kotłów stałopalnych:

zbiorniki z wymiennikami (obiegi grzewcze i ciepła woda użytkowa):

naczynia wzbiorcze
Duo
Slider

 

Chcesz zbudować małopowierzchniową, ekologiczną kotłownię CO? – poznaj nasze konkretne zastosowanie Integratora Smart CO – instalacja OZE z pompą ciepła oraz przykładową ofertę cenową.

Rozwiązania Makroterm umożliwiają zbudowanie wielomedialnej, domowej kotłowni CO, w oparciu o niezawodną współpracę różnych urządzeń grzewczych, począwszy od kotłów gazowych, olejowych, elektrycznych, pompy ciepła split, kominków, kotłów stałopalnych przeznaczonych do pracy zarówno w układzie zamkniętym, jak i otwartym, aż po kolektory słoneczne, czy pompy ciepła monoblok.

 

Kotłownia CO w systemie Makroterm to:

Slider

Wyślij zapytanie

Podaj nam swoje dane kontaktowe

Telefon: *
E-mail(wymagane): *

Kopia wiadomości zostanie wysłana na ten adres.

Przekazując swoje dane wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych przez firmę Makroterm. Na podany adres wyślemy żądany plik. W każdym momencie możesz wycofać swoją decyzję, odpowiadając na wiadomość e-mailową.

Administratorem danych osobowych jest „Makroterm” Agata i Krzysztof Wąchała Sp.j. z siedzibą w Krakowie. Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem makroterm@makroterm.com.pl. Pod tym adresem możesz również uzyskać informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.