Małe kominki

Małe kominki – blask ognia w niewielkim wydaniu

Wybierz ramę i sprawdź wymiary, moc kominka i cennik

[smartslider3 slider=48]

Małe kominki – aranżacje

[smartslider3 slider=46]

 

Turbokominek® to:

[smartslider3 slider=47]

 

Kominki nowoczesne Makroterm – wyrożniki

płaszcz-wodny80Wyposażenie  w płaszcz wodny pozwala na podłączenie do projektowanej bądź istniejącej już instalacji grzewczej i, co za tym idzie, ogrzanie całej powierzchni mieszkalnej domu oraz ciepłej wody użytkowej.486
blokada-kotła80Blokowanie kotła przez zatrzymanie równoczesnej pracy urządzeń grzewczych pozwala na zoptymalizowanie kosztów energii. Regulacja dokonuje się z poziomu konfiguracji sterownika kominka.486
dystrybucja-powietrza80Specjalnie zaprojektowana dystrybucja powietrza, dzięki wytwarzanym kurtynom powietrza ogranicza osadzanie się nagaru na ścianach korpusu i szybie kominka.
wymiennik80Mały kominek Makroterm posiada wbudowany wymiennik ciepła pozwala na podłączenie kominka do układu zamkniętego instalacji przy pracy płaszcza wodnego w układzie otwartym, bezciśnieniowym, zgodnie z wymogami prawnymi.

Mały kominek – elementy konstrukcyjne

Mały kominek – króćce

System czystej szyby

Mały kominek – system czystej szyby

małe kominki

Mały kominek – wyjmowana kaseta na popiół

 

ceramika

Mały kominek Premium – przekrój ceramiki

ceramika-powiększenie475

Mały kominek Premium – komora wyłożona szamotem

0

 

kominki nowoczesneWybierz sposób podłączenia do instalacji

 

Małe kominki można też podłączyć przez hybrydowy zasobnik Combo (przepływowy zasobnik CWU i bufor ciepła) i rozdzielacz obiegów grzewczych (z opcją sprzęgła hydraulicznego i grupy pompowej).
Małe kominki można podłączyć przez Integrator SH dedykowane urządzenie do łączenia źródeł i odbiorników ciepła (zarządza przepływami energii, rozdziela obiegi, pełni rolę sprzęgła hydraulicznego).
Podłączenie do instalacji w oparciu o rozwiązania Makroterm to:
[smartslider3 slider=33]

 

Wyślij zapytanie o małe kominki

[formularz tytul=”Ze strony kominki-z-plaszczem-małe kominki”]

Małe kominki  – podsumowanie

Małe kominki  firmy Makroterm to przede wszystkim ekonomiczny sposób na ogrzanie domu. Jednocześnie dają możliwość uniezależnienia się od dostawców mediów grzewczych. Małe Turbokominki mogą być świetnym źródłem ciepła, aby ogrzać dom i wodę użytkową. Przy wyborze kominków o małych gabarytach należy nade wszystko zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania i bezpieczeństwo systemu Makroterm.