Kotłownia z pompą ciepła monoblok – schematy

Kotłownia z pompą ciepła monoblok to rozwiązanie ekologiczne i efektywne. Pompa ciepła monoblok powietrze-woda stanowi w 75 odnawialne źródło ciepła, z tej racji, że uśredniając, z 1 kW energii elektrycznej, która potrzebna jest do pracy sprężarki można uzyskać 4 kW ciepła do systemu ogrzewania na potrzeby obiegu grzejnikowego, podłogowego i przygotowania ciepłej wody użytkowej.

Kotłownia z pompą ciepła monoblok w modelu powietrze-woda

Kotłownia z pompą ciepła monoblok

Kotłownia z pompą ciepła monoblok – działanie pompy ciepła

 Instalacja ogrzewania z wykorzystaniem pompy ciepła typu MONOBLOK

Do ogrzewania pompą ciepła monoblok polecamy wykorzystanie domowego węzła cieplnego Smart CO Accord Max, bądź Smart CO Tetrad Max (jeśli chcemy połączyć je z innymi źródłami pracującymi w obiegu otwartym, jak np. kominek z płaszczem wodnym UO, czy kolektor słoneczny).

Plik do pobrania

Pobierz schematy podłączeniowe - ogrzewanie pompą ciepła monoblok 2018 (PDF)

 

Różne konfiguracje instalacji grzewczych w oparciu o kilka źródeł ciepła można tworzyć na stronie www.zintegrowaneogrzewanie.pl

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się przez poniższy formularz:

Wyślij zapytanie

Podaj nam swoje dane kontaktowe

Telefon: *
E-mail(wymagane): *

Kopia wiadomości zostanie wysłana na ten adres.

Przekazując swoje dane wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych przez firmę Makroterm. Na podany adres wyślemy żądany plik. W każdym momencie możesz wycofać swoją decyzję, odpowiadając na wiadomość e-mailową.

Administratorem danych osobowych jest „Makroterm” Agata i Krzysztof Wąchała Sp.j. z siedzibą w Krakowie. Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem makroterm@makroterm.com.pl. Pod tym adresem możesz również uzyskać informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.