Ogrzewanie hal produkcyjnych Power 50+

Bezpieczne ogrzewanie na paliwo stałe i hybrydowe możliwości

Ogrzewanie hal produkcyjnych często jest skonstruowane w oparciu o źródło stałopalne o mocy powyżej 50 kW (kocioł na pellet / na ekogroszek, kocioł węglowy). Wiąże się to oczywiście z odpowiednim zabezpieczeniem, dlatego oferta Power 50+ produktów Makroterm pozwala bezpiecznie podłączyć kocioł stałopalny do instalacji grzewczej hali produkcyjnej.

Dodatkowe korzyści daje ogrzewanie hybrydowe, umożliwiające ograniczenie pracy kotła do sezonu grzewczego, podnosząc jego efektywność, przez podłączenie inne źródła ciepła i ogrzewanie CWU w okresie letnim pompą ciepła, czy z pomocą kolektorów słonecznych.

Power 50+: instalacje grzewcze z kotłem na paliwo stałe o mocy 50-300 kW

Oferta Power 50+ jest systemowym rozwiązaniem, które nie tylko zabezpiecza funkcjonowanie układu otwartego, bezciśnieniowego, z kotłem na paliwo stałe o mocy 50-300 kW. W ramach oferty proponujemy następujące urzadzenia pracujące w układzie razem z kotłem na paliwo stałe:

Ogrzewanie hali produkcyjnej z pomocą Power 50+: wyróżniki

  • stosunkowo małe opory hydrauliczne > mniejsze zużycie prądu pompy obiegowej
  • odporność na zarastanie kamieniem > niwelowanie strat wydajności w czasie
  • brak wahań temperatury układu niekorzystnych dla kotła stałopalnego
  • przynajmniej jedna pompa obiegowa mniej > oszczędność finansowa
  • możliwość podpięcia pompy ciepła monoblok lub kolektorów słonecznych na potrzeby przygotowania CWU w okresie letnim > ograniczenie pracy kotła do sezonu grzewczego = oszczędność finansowa
  • możliwość skonfigurowania nawet 10 obiegów grzewczych
Ogrzewanie hal produkcyjnych z buforem

Ogrzewanie hal produkcyjnych z buforem

Ogrzewanie hal produkcyjnych z wykorzystaniem rozdzielacza ze sprzęgłem

Ogrzewanie hal produkcyjnych z wykorzystaniem rozdzielacza ze sprzęgłem

Ogrzewanie hal produkcyjnych z wykorzystaniem rozdzielacza ze sprzęgłem na dwa kotły

Ogrzewanie hal produkcyjnych z wykorzystaniem rozdzielacza ze sprzęgłem na dwa kotły

Inne wykorzystanie rozwiązań Power 50+

Power 50+ można stosować także w celu ogrzewania budynków wielorodzinnych, obiektów użytkowych (biurowce, szkoły, szpitale), jak i zakładów usługowych (np. ogrzewanie warsztatu samochodowego).

Prezentacja do pobrania

Pobierz prezentację na temat Power 50+ (PDF, 2 MB)

 

Zapytaj o ogrzewanie hal produkcyjnych

Wyślij zapytanie

Podaj nam swoje dane kontaktowe

Telefon: *
E-mail(wymagane): *

Kopia wiadomości zostanie wysłana na ten adres.

Przekazując swoje dane wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych przez firmę Makroterm. Na podany adres wyślemy żądany plik. W każdym momencie możesz wycofać swoją decyzję, odpowiadając na wiadomość e-mailową.

Administratorem danych osobowych jest „Makroterm” Agata i Krzysztof Wąchała Sp.j. z siedzibą w Krakowie. Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem makroterm@makroterm.com.pl. Pod tym adresem możesz również uzyskać informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.