Dopłaty ekologiczne dla przemysłu

Dopłaty ekologiczneDopłaty ekologiczne – odpowiadamy na kluczowe pytania
Jak sfinansować wykonanie zagospodarowanie ciepła odpadowego? Skąd pozyskać środki? Czy jest możliwość zdobycia funduszy unijnych bądź z budżetu krajowego? W jakim zakresie rząd polski wspiera odzysk ciepła odpadowego? Wykonując analizę możliwości pozyskania środków na potrzeby inwestycji wspieramy w zakresie pozyskania dopłat ekologicznych do zagospodarowania ciepła odpadowego.

Chcesz wiedzieć więcej? skorzystaj z poniższego formularza.

Wyślij zapytanie

Podaj nam swoje dane kontaktowe

Telefon: *
E-mail(wymagane): *

Kopia wiadomości zostanie wysłana na ten adres.

Przekazując swoje dane wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych przez firmę Makroterm. Na podany adres wyślemy żądany plik. W każdym momencie możesz wycofać swoją decyzję, odpowiadając na wiadomość e-mailową.

Administratorem danych osobowych jest „Makroterm” Agata i Krzysztof Wąchała Sp.j. z siedzibą w Krakowie. Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem makroterm@makroterm.com.pl. Pod tym adresem możesz również uzyskać informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.