Kominki narożne

Kominki narożne Makroterm – nowoczesny design i innowacyjna technologia

Kominki narożne – aranżacje

[smartslider3 slider=13]

 

Turbokominek® to:

[smartslider3 slider=35]

 

Kominki narożne Makroterm – wyrożniki

płaszcz-wodny80Wyposażenie  w płaszcz wodny pozwala na podłączenie do projektowanej bądź istniejącej już instalacji grzewczej i, co za tym idzie, ogrzanie całej powierzchni mieszkalnej domu oraz ciepłej wody użytkowej.486
blokada-kotła80Blokowanie kotła przez zatrzymanie równoczesnej pracy urządzeń grzewczych pozwala na zoptymalizowanie kosztów energii. Regulacja dokonuje się z poziomu konfiguracji sterownika kominka.486
dystrybucja-powietrza80Specjalnie zaprojektowana dystrybucja powietrza, dzięki wytwarzanym kurtynom powietrza ogranicza osadzanie się nagaru na ścianach korpusu i szybie kominka.
wymiennik80Kominki narożne mają wbudowany wymiennik ciepła pozwala na podłączenie kominka do układu zamkniętego instalacji przy pracy płaszcza wodnego w układzie otwartym, bezciśnieniowym, zgodnie z wymogami prawnymi.

Kominki narożne – elementy konstrukcyjne

Czopuch

Króćce do podłączenia instalacji

System czystej szyby

System czystej szyby

Wsuwany uchwyt do otwierania

Bezklamkowy system otwierania

Wyjmowana kaseta na popiół

 

ceramika

Kominki narożne Premium – przekrój ceramiki

ceramika-powiększenie475

Kominki narożne Premium – Komora wyłożona szamotem

Wybierz ramę i sprawdź wymiary, moc kominka i cennik

[smartslider3 slider=22]

 

kominki narożneWybierz sposób podłączenia do instalacji

 

Kominki narożne można podłączyć przez hybrydowy zasobnik Combo (przepływowy zasobnik CWU i bufor ciepła) i rozdzielacz obiegów grzewczych (z opcją sprzęgła hydraulicznego i grupy pompowej).
Kominki narożne można też podłączyć przez Integrator SH dedykowane urządzenie do łączenia źródeł i odbiorników ciepła (zarządza przepływami energii, rozdziela obiegi, pełni rolę sprzęgła hydraulicznego).

 

Podłączenie do instalacji w oparciu o rozwiązania Makroterm to:
[smartslider3 slider=33]

Wyślij zapytanie o kominki narożne

[formularz tytul=”Ze strony kominki-z-plaszczem-wodnym-kominki narożne”]

 

Kominki narożne – podsumowanie

Kominki narożne Makroterm to przede wszystkim ekonomiczny sposób na ogrzanie domu. Jednocześnie dają możliwość uniezależnienia się od zewnętrznych dostawców ciepła. Kominki narożne Makroterm są w stanie ogrzać dom i wodę użytkową niezależnie do ciągle rosnących cen innych mediów grzewczych. Wysokie osiągi, innowacje i bezpieczeństwo – to zalety, których nie sposób pominąć przy wyborze kominka narożnego.