Wymiennik ciepła do kotłów stałopalnych

Wymiennik ciepła do kotłów stałopalnych do instalacji pracującej w układzie zamkniętym

Dlaczego wymiennik ciepła WNW?

    • 2 urządzenia w 1:wymiennik płaszczowo-rurowy ze zintegrowanym naczyniem przelewowym
    • zapewnia automatyczny system odpowietrzania oraz odmulania obiegu otwartego
    • WNW dedykowany jest do instalacji, w których łączymy kocioł pracujący w układzie otwartym z instalacją pracująca w układzie zamkniętym
    • wbudowane naczynie przelewowe ułatwia montaż instalacji ponieważ montujemy jedno urządzenie zamiast dwóch – zajmuje mniej miejsca
previous arrow
next arrow
Slider

Wymiennik ciepła WNW oddziela obieg kotłowy od obiegu grzewczego, dzięki czemu instalacja CO nie jest narażona na zakamienianie się oraz korozję. Woda krążąca w instalacji nie ma kontaktu z powietrzem. Obieg kotłowy nadal pracuje w układzie otwartym, w którym poziom wody regulowany jest naczyniem przelewowym.

Wymiennik WNW może mieć również zastosowanie do tańszych Turbokominków UO, pracujących w otwartych instalacjach centralnego ogrzewania.

Parametry techniczne wymiennika ciepła

Wymiennik ciepła WNW dostępny jest w trzech wersjach zróżnicowanych pod względem mocy instalacji:  do 25 kW, do 40 kW, do 55 kW, dedykowany dla przepływów 1,5 m3, 2,5 m3, 3,0 m3.

wymiennik ciepła

 Cennik wymiennika ciepła WNW

Cennik wymienników ciepła WNW oraz innych urządzeń instalacyjnych (PDF, 2,4 MB)

Do kotłów stałopalnych o mocy większej niż 55 kW polecamy układ składający się z:

Wyślij zapytanie

Podaj nam swoje dane kontaktowe

Telefon: *
E-mail(wymagane): *

Kopia wiadomości zostanie wysłana na ten adres.

Przekazując swoje dane wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych przez firmę Makroterm. Na podany adres wyślemy żądany plik. W każdym momencie możesz wycofać swoją decyzję, odpowiadając na wiadomość e-mailową.

Administratorem danych osobowych jest „Makroterm” Agata i Krzysztof Wąchała Sp.j. z siedzibą w Krakowie. Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem makroterm@makroterm.com.pl. Pod tym adresem możesz również uzyskać informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.