Ogrzewanie podłogowe z buforem ciepła

Ogrzewanie podłogowe z buforem ciepła Combo Smart CO – idealna współpraca, wiele korzyści

ogrzewanie podłogowe z buforem

Hybrydowe zasobniki (CWU  i bufor ciepła) – Twój bank ciepła

Hybrydowy zasobnik Combo Smart CO jest przepływowym zasobnikiem ciepłej wody użytkowej, ale jednocześnie magazynem ciepła. Dlatego energia z kominka z płaszczem wodnym, kolektorów słonecznych, kotła czy pompy ciepła może zostać zgromadzona w zasobniku Combo Smart CO. Rozwiązanie świetnie sprawdza się w budownictwie jednorodzinnym. Multiwalentny zbiornik Combo Smart CO jest teraz jeszcze bardziej kompaktowy – wysokość zbiornika tylko 2 m.

Combo Smart CO  – wiele źródeł energii cieplnej

  • kominek z płaszczem wodnym, kolektory słoneczne, kocioł gazowy, pompa ciepła Split i Monoblok, kocioł na pellet / ekogroszek / kocioł węglowy itd.
  • pełna integracja

Combo Smart CO – odbiorniki

  • ogrzewanie podłogowe
  • grzejniki
  • basen lub jacuzzi
  • świeża woda bez legionelli (atest higieniczny) ogrzewana przepływowo

Woda grzewcza zbiornika Combo Smart CO przesyłana jest na układ Duo Smart CO (rodzielacz, grupa pompowa z podmieszaniem i bez zaworu mieszającego). Tam odbywa się mieszanie z chłodniejszą wodą powracającą aby osiągnąć temperaturę właściwą dla podłogówki. Całością zarządza dedykowany sterownik T-Smart CO, z opcją kontroli przez panel dotykowy i internet.

Ogrzewanie podłogowe z buforem – schematy instalacyjne

System ogrzewania Smart CO: kominek UZ + kocioł gazowy

System ogrzewania Smart CO: kominek UZ + kocioł gazowy

Ogrzewanie podłogowe – opis i schemat instalacji Smart CO Basic zawierającej dwa źródła ciepła: kocioł gazowy + Turbokominek.

System ogrzewania Smart CO: kocioł na paliwo stałe UO + pompa ciepła split

System ogrzewania Smart CO: kocioł na paliwo stałe UO + pompa ciepła split

Układ grzewczy Smart CO: pompa monoblok + kolektor słoneczny

Układ grzewczy Smart CO: pompa monoblok + kolektor słoneczny

Możesz skomponować swój system grzewczy w oparciu o własne urządzenia grzewcze i Integrator Smart CO, który dostarcza ciepło dla ogrzewania podłogowego oraz zapewnia CWU.

Chcesz wiedzieć więcej – skorzystaj z poniższego formularza:

Wyślij zapytanie

Podaj nam swoje dane kontaktowe

Telefon: *
E-mail(wymagane): *

Kopia wiadomości zostanie wysłana na ten adres.

Przekazując swoje dane wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych przez firmę Makroterm. Na podany adres wyślemy żądany plik. W każdym momencie możesz wycofać swoją decyzję, odpowiadając na wiadomość e-mailową.

Administratorem danych osobowych jest „Makroterm” Agata i Krzysztof Wąchała Sp.j. z siedzibą w Krakowie. Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem makroterm@makroterm.com.pl. Pod tym adresem możesz również uzyskać informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.