Duo Smart CO – grupy pompowe z rozdzielaczem

Grupy pompowe z rozdzielaczem Duo Smart CO – właściwa realizacja przepływów, kompaktowa logistyka ogrzewania

[smartslider3 slider=85]

 

grupy pompowe z rozdzielaczem

Jak zachować porządek i estetykę w kotłowni? Z pomocą przychodzi Duo Smart CO – grupy pompowe z rozdzielaczem firmy Makroterm.

Grupy pompowe z rozdzielaczem – funkcjonalność układu

Zestaw Duo Smart CO obsługuje dwa obiegi grzewcze – do ogrzewania grzejnikowego (grupa pompowa Smart CO 90 bez układu mieszającego) oraz do ogrzewania podłogowego (grupa pompowa Smart CO 90 ZM z zaworem mieszającym). Obie grupy pompowe spina i jednocześnie porządkuje przepływy rozdzielacz Smart CO 90.

t-smart-co160Grupy pompowe z rozdzielaczem współpracują ze zbiornikiem hybrydowym Combo Smart CO oraz sterownikiem T-Smart CO, pozwalającym na zdalną – przez internet – kontrolę nad funkcjonowaniem instalacji.

system-smart160Komponenty te tworzą Integrator Smart CO, będący podstawą zintegrowanego ogrzewania drugiej generacji. Rozwiązanie to pozwala zarówno przekazywać ciepło na obiegi grzewcze: grzejnikowy oraz ogrzewanie podłogowe, jak i odbierać ciepło z różnych źródeł ciepła, takich jak pompy ciepła (split i monoblok), kotły gazowe, elektryczne, olejowe, kominki, kotły stałopalne czy kolektory słoneczne. Dodatkowo Integrator Smart CO zapewnia świeżą ciepłą wodę użytkową.

 

 

 

Duo Smart CO – kompaktowe wymiary

Grupy pompowe z rozdzielaczem Duo Smart CO są bardzo korzystnym rozwiązaniem ze względu na wymiary całego zestawu. Razem z uchwytami mocującymi zajmują na szerokość zaledwie 450 mm . Pozwala to na zaoszczędzenie miejsca w domowej kotłowni. Grupy pompowe wyposażone są w wysokiej jakości pompy Wilo.

wymiarówka

Pobierz kartę katalogową na temat Duo Smart CO

Karta Duo Smart CO (pdf, 4,7 MB)

Pobierz cennik produktów serii Smart

Cennik serii Smart (pdf)

Pobierz specyfikację Combo Smart CO, Duo Smart CO i T-Smart CO

Integrator Smart CO - specyfikacja (pdf, 0,9 MB)

[formularz tytul=”Ze strony Duo Smart CO – zestaw 2 grup pompowych z rozdzielaczem”]