Duo Smart CO – grupy pompowe z rozdzielaczem

Grupy pompowe z rozdzielaczem Duo Smart CO – właściwa realizacja przepływów, kompaktowa logistyka ogrzewania

previous arrow
next arrow
Slider

 

grupy pompowe z rozdzielaczem

Jak zachować porządek i estetykę w kotłowni? Z pomocą przychodzi Duo Smart CO – grupy pompowe z rozdzielaczem firmy Makroterm.

Grupy pompowe z rozdzielaczem – funkcjonalność układu

Zestaw Duo Smart CO obsługuje dwa obiegi grzewcze – do ogrzewania grzejnikowego (grupa pompowa Smart CO 90 bez układu mieszającego) oraz do ogrzewania podłogowego (grupa pompowa Smart CO 90 ZM z zaworem mieszającym). Obie grupy pompowe spina i jednocześnie porządkuje przepływy rozdzielacz Smart CO 90.

t-smart-co160Grupy pompowe z rozdzielaczem współpracują ze zbiornikiem hybrydowym Combo Smart CO oraz sterownikiem T-Smart CO, pozwalającym na zdalną – przez internet – kontrolę nad funkcjonowaniem instalacji.

system-smart160Komponenty te tworzą Integrator Smart CO, będący podstawą zintegrowanego ogrzewania drugiej generacji. Rozwiązanie to pozwala zarówno przekazywać ciepło na obiegi grzewcze: grzejnikowy oraz ogrzewanie podłogowe, jak i odbierać ciepło z różnych źródeł ciepła, takich jak pompy ciepła (split i monoblok), kotły gazowe, elektryczne, olejowe, kominki, kotły stałopalne czy kolektory słoneczne. Dodatkowo Integrator Smart CO zapewnia świeżą ciepłą wodę użytkową.

 

 

 

Duo Smart CO – kompaktowe wymiary

Grupy pompowe z rozdzielaczem Duo Smart CO są bardzo korzystnym rozwiązaniem ze względu na wymiary całego zestawu. Razem z uchwytami mocującymi zajmują na szerokość zaledwie 450 mm . Pozwala to na zaoszczędzenie miejsca w domowej kotłowni. Grupy pompowe wyposażone są w wysokiej jakości pompy Wilo.

wymiarówka

Pobierz kartę katalogową na temat Duo Smart CO

Karta Duo Smart CO (pdf, 4,7 MB)

Pobierz cennik produktów serii Smart

Cennik serii Smart (pdf)

Pobierz specyfikację Combo Smart CO, Duo Smart CO i T-Smart CO

Integrator Smart CO - specyfikacja (pdf, 0,9 MB)

Wyślij zapytanie

Podaj nam swoje dane kontaktowe

Telefon: *
E-mail(wymagane): *

Kopia wiadomości zostanie wysłana na ten adres.

Przekazując swoje dane wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych przez firmę Makroterm. Na podany adres wyślemy żądany plik. W każdym momencie możesz wycofać swoją decyzję, odpowiadając na wiadomość e-mailową.

Administratorem danych osobowych jest „Makroterm” Agata i Krzysztof Wąchała Sp.j. z siedzibą w Krakowie. Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem makroterm@makroterm.com.pl. Pod tym adresem możesz również uzyskać informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.