Sterownik T-Smart CO

previous arrow
next arrow
Slider

T-Smart CO stanowi dedykowany dla systemu Smart CO pakiet sterujący, składający się z jednostki centralnej oraz modułu do komunikacji internetowej. Układ ten pozwala na zdalne zarządzanie dwoma obiegami z możliwością rozbudowy, z pomocą modułu ST-61V4, o sterowanie dwoma kolejnymi zaworami mieszającymi.

Sterownik T-Smart CO pozwala dodatkowo kontrolować pompę CWU i cyrkulacyjną. Praca podpiętego do instalacji kotła jest chroniona zarówno przez blokowanie zbyt wysokiej, jak i za niskiej temperatury powrotu. Funkcja czasowego załączenia pomp chroni je przez zakamienieniem.

rzut1

Sterownik T-Smart CO – udogodnienia

  • Czujnik temperatury zewnętrznej umożliwia sterowanie pracą instalacji w zależności od pogody na zewnątrz obiektu.
  • Sterowanie tygodniowe pozwala zróżnicować funkcjonowanie układu grzewczego ze względu na dni tygodnia.
  • Tryb priorytetu CWU daje szansę na dużo szybsze przygotowanie ciepłej wody użytkowej, gdy jest to kluczowe dla użytkowników.
  • Letni tryb pracy pomp uwzględnia brak potrzeb grzewczych w miesiącach letnich.
  • Wszystkie kluczowe funkcje są dostępne z poziomu internetu i trzech regulatorów pokojowych. Ponadto, instalator ma w swoim menu widoczne dodatkowe parametry.

rzut2

Pobierz prezentację na temat sterownika T-Smart CO

T - Smart CO (pdf,1,2 MB)

Pobierz specyfikację Combo Smart CO, Duo Smart CO i T-Smart CO

Integrator Smart CO - specyfikacja (pdf, 0,9 MB)

Pozostałe elementy systemu T-Smart CO

  • zestaw Duo Smart CO, składający się z dwu grup pompowych i rozdzielacza
  • zbiornik Combo Smart CO, służący do buforowania ciepła oraz przepływowego przygotowania świeżej, ciepłej wody użytkowej.

Wyślij zapytanie

Podaj nam swoje dane kontaktowe

Telefon: *
E-mail(wymagane): *

Kopia wiadomości zostanie wysłana na ten adres.

Przekazując swoje dane wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych przez firmę Makroterm. Na podany adres wyślemy żądany plik. W każdym momencie możesz wycofać swoją decyzję, odpowiadając na wiadomość e-mailową.

Administratorem danych osobowych jest „Makroterm” Agata i Krzysztof Wąchała Sp.j. z siedzibą w Krakowie. Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem makroterm@makroterm.com.pl. Pod tym adresem możesz również uzyskać informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.